en امیر میرمحمدصادقی

درباره من

سلام!
خیلی خوشحالم از اینکه در این لحظه میزبان شما در وب سایتم هستم. میخوام خیلی خلاصه و دوستانه خودم و حرفه ای که در آن مشغول هستم رو به شما معرفی کنم.
من امیرم! متولد اسفندماه 1373 و ساکن شهر زیبای اصفهان هستم. از کودکی به واسطه کامپیوتری که توسط خانواده برای برادر بزرگترم خریده شده بود، با کامپیوتر آشنا شدم و مشتاقانه در انتظار یادگیری و کشف رمز و رازهای این وسیله ی مرموز بودم!
بعد از گذشت چندین سال؛ زمانش رسیده بود که رشته تحصیلیم رو انتخاب کنم و بدون شک بهترین تصمیم زندگیم رو گرفتم! بله، رشته ی کامپیوتر در هنرستان ابوذر اصفهان! در دوران هنرستان مجذوب سیستم عامل اندروید شدم و بعد از مطالعه و تحقیقاتی که در این زمینه داشتم، به یک برنامه نویس نوپای اندروید تبدیل شدم اما به دلیل بازار مسموم و آلوده ی اندروید در ایران، تصمیم گرفتم مسیرم رو تغییر بدم.
بنابراین وارد دانشگاه شدم و تحصیلاتم رو در رشته ی مهندسی نرم افزار ادامه دادم. در این بین متوجه شدم که به شدت به زبان های برنامه نویسی تحت وب علاقه دارم و به سمت php جذب شدم. سال های ابتدایی دوران دانشجویی زبان pure php رو کار کردم و سپس با فریم ورک لاراول آشنا شدم.
از اون زمان تا به حال، حدود 4 سال میگذره و همچنان مشغول فعالیت و یادگیری مضاعف این زبان جذاب و بی نظیر هستم. تجربه ی حرفه ای من در این زمینه به سال های دور برمیگرده و تجربه ی انجام پروژه های بی شماری در زمینه Freelancer و همکاری با استارتاپ های کوچک و بزرگ در داخل و خارج از کشور را دارم.
امروز که در خدمت شما عزیزان هستم، بزرگترین هدفم، خدمت رسانی و پیشرفت روزافزون کشورم در حوزه آی تی هست و آن را سر لوحه خودم قرار دادم و با قدرت و انگیزه ی بیشتر ادامه خواهم داد.


آموزش ها

تکنولوژی نرم افزار

از 1394 الی 1396 کارشناسی

تحصیل در رشته تکنولوژی نرم افزار در دانشگاه اشرفی اصفهانی

نرم افزار

از 1389 الی 1394 کاردانی

تحصیل در رشته نرم افزار در دانشگاه مهاجر اصفهان

کامپیوتر

از 1386 الی 1389 آکادمیک

تحصیل در رشته کامپیوتر در هنرستان ابوذر اصفهان

تجربه ها

برنامه نویس لاراول

از 1399 تا کنون گروه صنعتی انتخاب (کوانتوم)

اصفهان

برنامه نویس ارشد لاراول

از 1398 تا 1399 آلما افزار

اصفهان - تهران

برنامه نویس ارشد

از 1390 تا 1395 موسسه دانش آرا مهر زنده رود

اصفهان

فریلنسر

از 1391 تا 1397 فریلنسر

کوله باری از شکست و موفقیت ها در قالب فریلنس بودن


پیشرفت های آموزشی

PHP

Laravel

HTML & CSS & BootStrap

Vue JS

Nuxt JS

Git